proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki proporczyki proporczyki proporczyki proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
 
  Proporczyki haftowane  

Proporczyki - oferta   

Proporczyki

Oferowane przez nas proporczyki wykonywane są w całości technologią haftu komputerowego a wykańczane są ręcznie, śmiało możemy określić je mianem „manufaktury”. Wykonanie każdego z proporczyków wymaga około dwóch godzin pracy, to świadczy o ich wyjątkowości w przeciwieństwie do proporczyków papierowych które są drukowane a ich produkcja przebiega zdecydowanie szybciej.

   Wykonywane przez nas proporczyki w większości są w wymiarze 15 cm x 19 cm. Oczywiście wykonujemy również proporczyki w innych wymiarach, proponowanych przez klienta.
Jako awers proporczyki posiadają najczęściej herb a rewers to barwy flagi państwowej lub godło narodowe czyli biały orzeł w koronie na czerwonym tle. Wszystkie proporczyki wykańczane są eleganckimi sznurkami ozdobnymi. Po obwodzie przyszywany jest sznurek o gruboś;ci od 3 do 6 mm. Natomiast sznurki ozdobne do zawieszenia proporczyka są zdecydowanie cieńsze, tak aby wszystko wyglądało bardzo estetycznie i proporcjonalnie. Kolory sznurków dobierane są do ogólnej kolorystyki proporczyka oraz stojaka na którym ewentualnie będzie zawieszany. Oferujemy proporczyki wysokiej jakości.

Stojaczki pod proporczyki

Stojaczki pod proporczyki są uzupełnieniem naszej oferty. Posiadamy pojedyncze stojaki biurkowe o wysokoś;ci 35 cm i ś;rednicy podstawy 6 cm co gwarantuje im stabilność oraz stojaki dwu masztowe o tych samych wymiarach ,na których można zawiesić dwa proporczyki. Oba rodzaje stojaków występują w kolorze srebrnym oraz złotym.

Herby haftowane

   Herby haftowane są przy użyciu najbardziej zaawansowanych technicznie maszyn hafciarskich. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkową jakość haftu. Nici poliestrowe, które wykorzystujemy do haftu są bardzo wytrzymałe mechanicznie, charakteryzują się połyskiem i odpornoś;cią na pranie w wysokich temperaturach. Paleta kolorystyczna nici składa się z około 250 kolorów, to pozwala na dokładne odwzorowanie kolorów. Jeśli wymaga tego herb dodatkowo używamy nici metalizowanych, które najczęściej występują w kolorze srebra, złota lub miedzi.

   Herby w ramie, oczywiście tak samo jak proporczyki wykonywane są również techniką haftu maszynowego. Opcjonalnie herb może być za szybą. Rama koniecznie drewniana i malowana bejcą wg indywidualnych życzeń klienta sprawia, iż jest to bardzo elegancki i zarazem ekskluzywny produkt.

   Zapraszamy do naszej Galerii w której będziecie mogli Państwo zobaczyć

przykładowe proporczyki wykonane przez:

Promo Haft

 
         

 

 
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
proporczyki proporczyki
Copyright C 2008 proporczykihaftowane.pl
proporczyki proporczyki
proporczyki haftowane herby proporczyki PromoHaft statystyki